DünyaHaberler

BM’nin galibi Ahmedinecad, mağlubu Netenyahu

Korsan İsrail ordusunun eski konumatanlarından Gilad Atzmson, Ahmedinejad’ın BMT genel kurulundaki konuşmanın galibi ve Netanyahu’nun da buradaki konuşmanın mağlubu olduğunu vurguladı.

Middle East Online haber sitesinde yayınladığı makadele eski siyonist komutan Gilad Atzmon, siyonist başbakan Netanyahu’nun BMT genel kurul oturumunda yaptığı konuşmanın bu rejimin şiddet dolu mahiyetini ortaya koyduğunu belirterek Netahyahu ile Ahmedinejad’ın konuşmaları karşılaştırıldığında, Ahmedinejad galip ve Netanyahu’nun mağlup olduğunun anlaşıldığını yazdı.

Söz konusu siyonist uzman, artık İsrail’de yaşayan yahudilerin Filistin topraklarının onların atalarının yurdu olmadığının farkına vardıklarını, fakat Netanyahu’nun konuşmasında bu tarihi gerçeği gizlemeye çalıştığını ve eski iddiaları tekrarladığını kaydetti.

Eski komutan ilginç bir itirafta bulunarak Netanyahu ve diğer siyonistlerin sadece Filistin topraklarına yönelik değil, insanlıkla da hiç bir ilgileri ve alakalarının bulunmadığını, Filistin topraklarında inşa ettikleri utanç duvarının bir kara leke olarak tarihte kayda geçtiğini belirtti.

Başa dön tuşu
Bugün 06 Mayıs 2021 (22) içerik yüklenmiştir.