HaberlerİranOrtadoğu

Devrim muhafızları’nın varlığı emperyalistlerin oyunlarını bozmakta

İslam inkılâbı muhafızlar ordusu deniz kuvvetler komutanı, oramiral Muhammed Pakpur, İslam inkılâbı muhafızlar ordusunun bölgedeki varlığının, emperyalist dünyanın bölgedeki nüfuzunu önlediğini söyledi.
İslam İnkılâbı muhafızlar ordusu deniz kuvvetler komutanı oramiral Muhammed Pâkpur, İslam inkılâbı muhafızlar ordusunun, İslam inkılabına ve inkılabın değerlerine darbe vurmak için fırsat bekleyen düşmanların hedeflerine ulaşmasına asla izin vermeyeceğini belirterek, “İslam inkılabı düşmanları ve İslam düşmanları, çok iyi anlaması ve çok iyi bilmesi gerekir ki; İslam inkılabının değerleri ve rahmetli İmam Humeyni’nin çizgisine zarar verilmesine tahammül edilemez” diye konuştu.
İslam inkılâbı muhafızlar ordusunun, bölgedeki varlığının, emperyalist güçlerin nüfuzunu önlediğini ve bütün cephelerde emperyalist güçlerin oyunlarını bozduğunu belirten oramiral Muhammed Pakpur, “bizler, inkılâbın bekçileriyiz. Bütün alanlarda düşmanların oyunlarını etkisiz hale getirmeye ve tehditleri püskürtmeye hazırız” dedi.

Başa dön tuşu
Bugün 14 Mayıs 2021 (108) içerik yüklenmiştir.