FilistinHaberlerOrtadoğu

Direniş daha fazla siyonist askeri esir almalıdır

Filistin Meclisi başkan yardımcısı Dr. Ahmed Bahr, Siyonist işgal zindanlarında bulunan Filistinli esirlerin serbest bırakılmasını sağlamak için direniş mücahitlerinin daha fazla Siyonist askeri esir almasını desteklediklerini belirterek, Siyonist askerlerin esir alınmasının Filistinli gruplar için büyük bir şeref olduğunu ifade etti.

Meclis başkan yardımcısı Dr. Bahr, Hamas Siyasi Birim üyesi Dr. Halil el-Hayye, Hamas’ın bazı liderleri ve milletvekilleriyle birlikte Gazze’nin doğusunda ikamet eden bazı esir ailelerine yaptığı ziyarette, Siyonist zindanlarda bulunan Filistinli esirlerin özgürlüğe kavuşmaları için dayanışmayı ve güçleri birleştirmeyi hak ettiklerini ifade etti.

Haklı talepleri için onurlu bir direnişe başlayan Filistinli esirler için meclis olarak bir takım etkinliklerde bulunduklarını belirten Bahr, zindanlarda bulunan Filistinli esirlerin yanında olduklarını ifade etti.

Dr. Bahr devamla ömürlerinin en güzel dönemini davaları uğruna feda eden esirleri takdir ettiklerini belirterek, en kısa zamanda özgürlüklerine kavuşmalarını temenni ettiklerini söyledi.

Başa dön tuşu
Bugün 15 Ocak 2022 (22) içerik yüklenmiştir.