FilistinHaberlerOrtadoğu

Direnişin füzeleri siyonistleri korkuttu

Siyonist işgal ordusunun Gazze’ye yönelik saldırılarına füzelerle karşılık veren direniş güçlerinin attıkları füzelerin birkaç Siyonist’in yaralanmasına ve onlarcasının şok geçirmesine neden olduğu bildirildi.

Siyonist medya kaynakları Gazze’den atılan bir füzenin Siyonist gaspçılardan birinin evine isabet etmesi sonucu bir Siyonistin yaralandığını yedisinin de şok geçirdiğini belirttiler.

Siyonist kaynaklar ayrıca, Gazze’den atılan havan toplarından bazılarının 1948 yılında işgal edilmiş Filistin topraklarındaki Batı Nakab’a düşmesi sonucu iki Siyonistin yaralandığını, bir kaçının da şok geçirdiğini ifade ettiler.

Siyonist İç Cephe Komutanlığı tarafından yayınlanan açıklamada ise Siyonist toplumdan çalan siren seslerinin dikkate alınması ve hemen sığınaklara inilmesi istendi.

Siyonist kaynaklar verdikleri bilgilerde ayrıca başka yerlere de füzelerin düştüğünü ancak oralarda can kaybı veya bir zayiat olmadığını ifade ettiler.

Siyonist hedeflere atılan füzelerin sorumluluğunu üstlenen birçok Filistinli grup, füzelerle Siyonist işgalcilerin saldırılarına misillemede bulunduklarını belirttiler.

Başa dön tuşu
Bugün 25 Haziran 2024 (4) içerik yüklenmiştir.