HaberlerİranOrtadoğu

Dünya için en büyük tehlike korsan İsrail’dir

İslami şura meclis başkanı Laricani, rahmetli imam Humeyni’nin –ks- korsan İsrail’i hedef göstererek bu rejimin aslında bir kanser tümörü olduğunu söylediğini kaydetti.

Dün Tahran’da düzenlenen “İlk Kıble Kudüs” başlıklı uluslararası konferansta konuşan İslami şura meclis başkanı Ali Laricani, Kudüs meselesini bir yürüyüşe katılmak, bir de Amerika ve siyonistlerin bu konudaki entrikalarını iyi okumakla iyi bir şekilde analiz etmenin mümkün olduğunu kaydetti.

İslami şura meclis başkanı Laricani, rahmetli imam Humeyni –ks- korsan İsrail’in güvenliğini hedef alarak bu rejimin aslında bir kanser tümörü olduğunu söylediğini kaydetti.

Kudüs ve Filistin meselesini sınırlandırmanın küresel istikbarın amacı olduğunu, korsan İsrail güvende olduklarını ifade etmek istediğini, ancak imam Humeyni –ks- onların güvenliğini hedef alıp bu rejimi kanser tümörü ilan ederek yok olması gerektiğine vurgu yaptığını belirtti.

Laricani bugün de bölge halkının yüzde 88’inin katil rejim İsrail’i bölgeye yönelik en büyük tehdit olarak gördüğünü sözlerine ekledi.

Başa dön tuşu
Bugün 12 Ağustos 2022 (26) içerik yüklenmiştir.