HaberlerİranOrtadoğu

Dünya Müslümanları Ve Mustazafları İmamı İmam Hamanei: Ahmedinejad Hükümeti Çok Çalışkandı

Dünya Müslümanları Ve Mustazafları İmamı İmam Hamanei dün, Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad ile Baknlar Kurulunu kabulünde yaptığı konuşmada, Hükümet heyetinin faaliyetleriyle ilgili sundukları raporlarına değinerek, değerli ilerlemeler kaydedildiğini ifade etti ve “Bu raporlardan halkından da haberdar edilmesi lazım” dedi.

İmam Hamenei daha sonra bazı muhalifler, yabancı medya ve iç basından da kimilerinin Hükümetin çaba ve başarılarını görmezden geldiklerine değinerek “Bazıları hatta Hükümetin yaptığı somut işleri de inkar etmeye çalışıyorlar. Ama önemli olan gösterilen çabalar ve verilen emeklerin ülke kamuoyuna açıklanması ve kaydedilmesidir” diye vurguladı.

Dünya Müslümanları Ve Mustazafları İmamı İmam Hamanei konuşmasının devamında, Hükümetin başarıyla gerçekleştirdiği projelerini takdirle anarak teşekkürlerini dile getirirken “Son 8 yılda herkes, sayın Cumhurbaşkanı ve iş arkadaşlarının katlandıkları zorluklarla daha önceki hükümetlere göre daha hacimli ve daha fazla çaba gerektiren projeleri gerçeğe dönüştürebildikleri kanaatine vardı. Bu da takdire şayan bir gerçektir” diye vurguladı.

Başa dön tuşu
Bugün 07 Temmuz 2022 (33) içerik yüklenmiştir.