Haberlerİmam Ali HamaneyİranÖrnek ŞahsiyetlerOrtadoğu

Dünya Müslümanlarının Rehberi İmam Ali Hamaney sapasağlam

İran İslam Cumhuriyeti’ne düşmanlığı ile tanınan Amerikalı dış ilişkiler uzmanı Michael Dean bir kez daha Dünya Müslümanlarının ve Ezilenlerinin Rehberi İmam Ali Hamaney’in sağlığı ile ilgili yalanını tekrarladı.

Amerikalı dış ilişkiler uzmanı Michael Dean, Dünya Müslümanlarının ve Ezilenlerinin Rehberi İmam Ali Hamaney’in sağlığı yerinde olup günlük faaliyetleri ve görüşmelerini sürdürdüğü halde bir kez daha rehberin sağlık durumu hakkındaki yalanını tekrarladı.

Uzmanlar, Dünya Müslümanlarının ve Ezilenlerinin Rehberi İmam Ali Hamaney’in akılcı liderliği ve özellikle İran’da başarısızlıkla sonuçlanan kadife devrime karşı uyanık tutumu ve halkın bu büyük lidere verdiği desteği gören düşmanların artık yalanlara ve spekülasyonlara baş vurmaktan başka çare bulamadığını dile getiriyor.

Bir kaç yıl önce de İslam inkılabı Rehberinin sağlık durumu ile ilgili bir yalanı ortaya atan Amerikalı dış ilişkiler uzmanı Michael Dean bu kez yine hiç bir belge ve kanıt sunmaksızın aynı yalanı tekrarladı.

Dean, Ayetullah Hamanei’nin dün öğleden sonra baygınlık geçirdiğini ve özel kliniğine sevkedildiğini ve o andan itibaren oğlu ve doktorları dışında hiç kimseye kendisini ziyaret etmeye izin verilmediğini iddia etti.

Oysa gerçek şu Dünya Müslümanlarının ve Ezilenlerinin Rehberi İmam Ali Hamaney sağ salim olarak normal yaşamını ve günlük çalışmalarını sürdürüyor.

Gerçekte Amerikalı sahtekar yalancının bu tür iddiaları ortaya atması bir kez daha Dünya Müslümanlarının ve Ezilenlerinin Rehberi İmam Ali Hamaney’in özellikle son seçimler başta olmak üzere düşmanların türlü komplo ve fitnelerini etkisiz hale getirmekte ne denli başarılı olduğunu yansıtıyor.

Biz de İslâmi DAVET olarak Dünya Müslümanlarının ve Ezilenlerinin Rehberi İmam Ali Hamaney’e sağlıklı ve uzun ömür
dileğimizi bir kez daha tekrarlamak istiyoruz.

Başa dön tuşu
Bugün 22 Ekim 2021 (1) içerik yüklenmiştir.