FilistinHaberlerİranOrtadoğu

El Hamdulillah ! Siyonist Netanyahu: İran’ın Bölgedeki Varlığı Siyonist Rejim İçin Bir Tehdittir

Siyonist İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ‘İran bizim varlığımıza yönelik en büyük tehdittir ve biz bu tehdidi durdurmakta kararlıyız.’ dedi.

Siyonist İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, İran’ın Suriye’yi ülkesine karşı ölümcül bir üsse dönüştürmesine ve nükleer silah geliştirmesine izin vermeyeceklerini belirterek, “İran, varlığımıza yönelik en büyük tehdittir ve biz bu tehdidi durdurmakta kararlıyız.” dedi.

Siyonist İsrail Başbakanlık Basın Ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Netanyahu, ülkenin güneyindeki Biru’s Seba (Beer Şeva) kentinde bulunan İsrail Hava Kuvvetleri’ne bağlı Hatzerim Hava Üssü’nde eğitim gören askeri pilotların mezuniyet törenine katıldı.

Netanyahu, törende yaptığı konuşmada, hava kuvvetlerinin İsrail’e yönelik tehditleri bertaraf etme noktasında önemli bir rol oynadığına dikkati çekerek, “İran, bayrağına bizi yok etmeyi işlemiştir. Açıkça ifade ediyorum, İran’ın nükleer silah geliştirmesine izin vermeyeceğiz. İran’ın, bize karşı Suriye’yi ölümcül bir füze üssü haline getirme planına karşı güçlü adımlar atmaya devam edeceğiz.” dedi.

Başa dön tuşu
Bugün 26 Eylül 2022 (16) içerik yüklenmiştir.