HaberlerİranOrtadoğu

Fitnecilerin hücre evleri tespit edildi

Tahran’ın Seyyid-i Şüheda Muhafızlar Ordusu Komutanı General Fazli, fitnecilerin hücre evlerinin ortaya çıkarıldığını, fitnecilerin yurt dışı ve siyonistlerle bağlantılarının da anlaşıldığını açıkladı.

Tahran Seyyid-i Şüheda Muhafızlar Ordusu Komutanı General Fazli Çarşamba günü düzenlediği basın toplantısında muhafızlar ordusunun İran milletinin hizmetinde oluduğunu ve halkın güvenliğini temin etmek yolunda her türlü çabayı sarf edeceklerini belirtti.

Magandaları ve isyancıları uyaran general Fazli, İran milletinin zafer sevincini bozmamalarını ve İslam ve inkılap düşmanlarını sevindirecek hareketlerde bulunmamalarını ve zaman kaybetmeden İslami nizamın kucağına geri dönmelerini ve daha fazla Amerika ve İngiltere’nin oyuncağı olmamalarını istedi.

General Fazli ayrıca fitnecilerin hücre evlerinin ortaya çıkarıldığını ve onların yurt dışı ve siyonistlerle bağlantılarının da deşifre edildiğini, çıkan olaylarda şimdiye kadar 300 kadar gönüllü seferberin ağır bir şekilde yaralandığını ve 8 gönüllü seferberin de şehit düştüğünü ifade etti.

Başa dön tuşu
Bugün 13 Mayıs 2021 (15) içerik yüklenmiştir.