FilistinOrtadoğu

Füze Korkusu Bir Siyonistin Canını Aldı

Siyonist medya kaynakları, direniş güçlerinin dün (24 Mart Perşembe) Aşdod şehrine attığı füzenin yarattığı korku nedeniyle bir bayanın kalp krizi geçirip hayatını kaybettiğini duyurdu.

Aşdod Belediyesinin internet sitesinde yayınlanan haberde, şehre yağmur gibi füze düşmesi üzerine paniğe kapılan ve yaşadığı korkuya kalbi yenik düşen Siyonist bir bayanın füzelerin patlamasından kısa bir süre sonra hayatını kaybettiğini belirtti.

Siyonist işgal ordusunun Gazze’ye yaptığı saldırılarda on kişiyi şehit etmesi ve onlarcasını da yaralaması üzerine Siyonist hedefleri füzelerle vuran direniş güçleri onlarca Siyonist’in yaralanmasına neden olurken, çalan sirenler Siyonistleri sığınaklara doldurmuş, okulları tatil ettirmiş ve şehirleri adeta hayalet şehirler haline getirmişti. Hayata fazlasıyla bağlı olan ve Kur’an’ın ifadesiyle bin yıl yaşama arzusu içinde olan Siyonist toplum için füzeler çok şey ifade ediyor.

Başta Kassam Tugayları olmak üzere Gazze’deki direniş güçleri saldırıların ardından yaptıkları açıklamalarda bundan sonra kana kan, saldırıya saldırı ve bombardımana bombardımanla karşılık verecekleri konusunda düşmanı uyarmıştı.

Başa dön tuşu
Bugün 25 Şubat 2024 (30) içerik yüklenmiştir.