İslami Davet

Gazi Asker: Dünya en kısa zamanda Filistinlilerin işgalci rejim karşısında zaferine şahit olacaktır

13 Aralık 2017 11:23

İslam inkılabı rehberinin Hac ve Ziyaret Kurumu’ndaki temsilcisi Hüccetülislam Ali Gazi Asker, ABD’nin Kudüs’ü siyonist İsrail’in başkenti olarak resmiyete tanıma girişimine temasla, dünya toplumunun en kısa zamanda Kudüs aleyhindeki oyunun bozulacağına ve Filistinlilerin işgalci rejim karşısında zaferine şahit olacağını söyledi.

İslam inkılabı rehberinin Hac ve Ziyaret Kurumu’ndaki temsilcisi Hüccetülislam Ali Gazi Asker, açıklamasında, ”Eğer müslüman milletler birlik içinde olsalar düşmanların cinayetlerini engelleyebilirler ve Lübnan ve Gazze Şeridi’nde ırkçı İsrail’in açtığı savaşlar da, siyonistlerin güçsüz olduğunu ve müslüman milletlere karşı duramayacağını’ gösterdiğini söyledi.

İslam inkılabı rehberinin Hac ve Ziyaret Kurumu’ndaki temsilcisi Hüccetülislam Ali Gazi Asker, belgelerin, Amerika’nın Kudüs’le ilgili kararından önce Amerika ve siyonist İsrail’in, bazı bölge ülkeleriyle görüştüklerini ve onların bu konuda desteğini aldıklarını gösterdiğini söyledi.

Gazi Asker, Myanmar’da müslümanların katledilmesi, Irak ve Suriye’de terör örgütü tekfirci IŞİD tarafından işlenen cinayetlere de temasla, ”Müslümanlar teröristler karşısında durdular ve zafer kazandılar ve onlar şimdi yenilgilerini örtbas etmek için Kudüs’ü terör rejimi İsrail’in başkenti olarak ilan ettiler” dedi.

Gazi Asker: Dünya en kısa zamanda Filistinlilerin işgalci rejim karşısında zaferine şahit olacaktır Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık