HaberlerDünyaFilistinOrtadoğu

Hackerler Siyonist İsrail rejiminin sitelerini ve sunucularını bir kez daha hackledi

Haber kaynakları cumartesi gecesi, siyonist İsrail rejiminin merkezi tren sisteminin ve bu rejimin web sitesini hacklendiğini bildirdiler.

El-Menar Lübnan’ın haberine göre, Siyonist rejim İsrail medyası, bu rejim trenlerinin merkez sunucusunda teknik sorunların meydana geldiğini bildirdi.

Bu rapora göre, İsrail trenlerinin merkez sunucusunun durması sebebiyle tüm trenlerin hareket saati 21:00’e kadar durdurulmuştur, teknik sorunun yarın sabah (Pazar)’a kadar çözülmeyeceği söylenmektedir.

Bir diğer taraftan İbranice yayın yapan Yediot Aharonot gazetesi de Black Magic adlı bir hacker grubunun İsrail’de çok sayıda internet sitesini hackleyerek bu sitelerin ana sayfalarını kullanılamaz hale getirdiğini yazdı.

Yaklaşık iki hafta önce, medya kaynakları, henüz tamamlanmamış olan Tel Aviv Metrosu’nun inşaat şirketine yönelik büyük bir siber saldırı düzenlendiğini bildirdi.

Siyonist rejimin çeşitli askeri, güvenlik, ekonomik altyapıları ile hayati önem taşıyan merkezleri ve tesisleri, özellikle son aylarda birçok kez siber saldırıların hedefi oldu.

Başa dön tuşu
Bugün 28 Mart 2023 (28) içerik yüklenmiştir.