FilistinGenelHaberlerOrtadoğu

Hamas Lideri Halid Meş’al: Filistin Halkı Tüm İşgalciler, Zalimler Ve Komplocuların Karşısında Volkan Gibi Patlayacak…

Şimdi soruyoruz : karşı kuşatma ambargosu devam etsin istiyor musunuz. ateşkes istiyorsanız Amborgo ve kuşatma kalkacak… Nefesimiz kuvvetli devam edebiliriz. 6 şartımız var. Ambargonun kalkmasını, saldırıların durmasını, mültecilerin gelmesini istiyoruz.

Bütün direnenlerin ortak isteği.” Filistin direnişi Artık İsrail’e havadan ambargo uygulatıyor. Bir kez daha tekrar ediyorum. Bütün direniş liderleri canlarını vermeye hazırdırlar, Gazze için can vermeye hazırdırlar! Gazze, kendisini ambargo altında tutanlara ve ona saldıranların yüzüne bir ateş topu olarak dönmüştür.”

İsrailliler de liderlerinin sahtekar ve yalancı olduğunu biliyor. Netanyahu da başarısız oldu, ve bu ilk kez değil… “Biz işgalci bir ordunun karşısındayız. Gazze halkı kendini, direniş halkını savunuyor.”

Direnişin tüneller vasıtasıyla yaptıkları boş boş oturmadıklarını gösterdi. Kimse direnişin silahsızlandırılmasını düşünmesin. Biz direnişle gurur duyuyoruz. Hiç kimse Filistin halkının direnişini sorgulayamaz.

Filistin halkı tüm işgalciler, zalimler ve komplocuların karşısında volkan gibi patlayacak. Gazze’deki ve Batı Şeriadaki savaşçılarımız yakında nasıl bir gücümüz olduğunu İşgalcilere gösterecektir. Gazze halkı! Sizler onurun ve umudun simgesisiniz! Allah’ın yardımı ile başınızı dik tutun!

Başa dön tuşu
Bugün 22 Haziran 2021 (34) içerik yüklenmiştir.