FilistinHaberlerOrtadoğu

Hamas Öğrenci Grubu Politeknik Üniversitesi’ndeki Seçimlere Katılma Kararı Aldı

İslami Direniş Hareketi (Hamas)’ın öğrenci grubu El-Kutletu’l İslamiyye, El-Halil kentindeki Filistin Politeknik Üniversitesi Öğrenci Birliği Konseyi seçimlerine katılma kararı aldığını açıkladı. Seçimler, önümüzdeki Çarşamba günü yapılacak.

Filistin Politeknik Üniversitesi Öğrenci Birliği Konseyi seçimlerine bu yıl “Müslüman Filistin Kitlesi” adıyla katılma kararı aldıklarını bildiren Hamas Hareketi Öğrenci Grubu, seçimlerde grubun 3. sırada ve “K” rumuzuyla yarışacağını söyledi. El-Kutletu’l İslamiyye ayrıca, üniversite tarihinde eşi görülmemiş bir program hazırlandıklarını açıkladı.

Üniversite öğrencilerinden seçimlere en geniş şekilde katılım beklediklerini ifade eden Hamas Hareketi Öğrenci Grubu, Filistin Politeknik Üniversitesi Öğrenci Birliği Konseyi seçimleri için gerekli tüm hazırlıkları tamamladıklarını bildirdi.

Hamas Hareketi Öğrenci Grubu, El-Halil kentindeki Politeknik Üniversitesi Öğrenci Birliği Konseyi seçimlerine katılma kararını dün (21 Nisan Pazar) üniversite kampüsünde gerçekleştirdiği basın toplantısıyla duyurdu. Basın toplantısına üniversiteden çok sayıda öğrenci de katıldı.

Başa dön tuşu
Bugün 14 Haziran 2021 (19) içerik yüklenmiştir.