FilistinHaberlerOrtadoğu

Hamas Tutsakları Yüksek İdaresi’nden Ramazan Bayramı tebrik mesajı

Siyonist işgal devletinin zindanlarında tutulan Hamas mensubu tutsakların davalarını takip eden ve ihtiyaçlarıyla ilgilenen Hamas Tutsakları Yüksek İdaresi mübarek Ramazan bayramının idrak edilmesi münasebetiyle bir tebrik mesajı yayınladı.

Yayınladığı bayram mesajında tüm Filistin halkının, Arap ulusunun ve İslâm ümmetinin Ramazan bayramını tebrik eden Hamas Tutsakları Yüksek İdaresi’nin mesajında Filistin’in, Kudüs’ün ve Mescidi Aksa’nın yine siyonist işgalin gölgesinde yeni bir bayrama girdiğine dikkat çekildi. Hamas Tutsakları Yüksek İdaresi mesajında Filistin’in gelecek bayrama işgalden kurtulmuş halde girmesi dileğini de dile getirdi.

Mesajda Filistin’in özgürlüğü ve işgalden kurtarılması için mücadele eden binlerce Filistinlinin bayramı demir parmaklıkların arkasında geçirdiğine dikkat çekilerek bu sevinç ve mutluluk günlerinde onların da unutulmaması talep edildi.

Hamas Tutsakları Yüksek İdaresi, ümmeti bir araya getiren bu mübarek günlerin Filistin halkının siyonist düşman karşısında sürdürdüğü mücadeleye destek ve direniş güçlerinin arkasında tek saf olunması için fırsat olarak değerlendirilmesini talep etti.

Başa dön tuşu
Bugün 14 Ağustos 2022 (25) içerik yüklenmiştir.