FilistinHaberlerOrtadoğu

HAMAS’ın istediği esirleri tek tek öldürelim

Siyonist işgal devleti adına casusluk yaptığı gerekçesiyle ABD’de tutuklu bulunan Siyonist casus Jonathan Pollard, işgal yönetimi Başbakanı Netanyahu’dan Şalit serbest kalıncaya kadar, Hamas’ın Şalit karşılığında serbest bırakılmalarını istediği esirlerden her gün birini öldürmesini istedi.

İşgal devletinde yayınlanan Jerusalem Post gazetesi bugünkü (02 Aralık Çarşamba) sayısında Pollard’ın “Şalit’i serbest bıraktırmak için hükümetin vereceği bedel oldukça ağırdır” dediğini yazdı.

Gazete Pollard’ın şu sözlerine de yer verdi: “Şalit’e karşılık 980 kişinin serbest bırakılması gerçekten ağır bir bedeldir. Hamas’ın şartlarını kabul etmemek gerektiğini düşünüyorum. Esirleri serbest bırakmayalım, ondan sonra da olan olsun. Bu kadar esiri serbest bırakmak yerine, Şalit’i evine geri getirmek için Netanyahu’nun her gün, Hamas’ın serbest kalmasını talep ettiği esirlerden birini öldürmesi gerekir.”
Pollard daha önce de Hamas ile esir değişimi anlaşmasına karşı çıkmış, bir tek Siyonist askere karşılık yüzlerce Filistinli esirin serbest bırakılmasının makul olmadığını savunmuştu.

Başa dön tuşu
Bugün 06 Mayıs 2021 (22) içerik yüklenmiştir.