İslami Davet

Hamas’tan İşgal Rejiminin Kirli Planlarını Bozan Kudüslü Vekillere Övgü

15 Eylül 2017 15:11

İslamî Direniş Hareketi (Hamas), Siyonist işgal rejiminin kirli ve ırkçı planlarına karşı büyük bir direniş örneği sergileyen Kudüslü vekillere övgüde bulundu.

Hamas sözcüsü Abdullatif El-Kanu’ bugün (15 Eylül Cuma) konuyla ilgili basın açıklaması yaptı. Filistin Enformasyon Merkezine de ulaşan açıklamada El-Kanu’ “Kudüslü vekillerin Siyonist işgal rejiminin ırkçı ve kirli planlarıyla, bu rejimin baskı aracı olan askerlerinin Kudüs’teki zulüm ve baskılarına karşı direnişlerini, sebat ve duruşlarını, en son Siyonist rejimin kimliklerini gasp edip onları kendi topraklarında mahrum etme planını başarısız kılmalarını selamlıyoruz. Kudüslü vekiller destansı direniş ve sebatlarıyla işgalcinin bu tehlikeli planını bozdular” dedi.

Hamas sözcüsü El-Kanu’ yaptığı açıklamanın devamında “Kudüs halkıyla Kudüslü vekillerin gösterdiği bu direniş ve sebatı takdirle karşılıyoruz. Biz de buradan bütün Filistin halkının toprağını ve kutsal mekânlarını savunan Kudüs halkıyla vekillerinin yanında olduğunu ilan ediyoruz” ifadesini kullandı.

Hamas’tan İşgal Rejiminin Kirli Planlarını Bozan Kudüslü Vekillere Övgü Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık