HaberlerİranOrtadoğu

Hasan Ruhani, İmam Ali Hamaney’den hidayet, destek ve dua talebinde bulundu

Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney’in özel kalem müdürü Hüccetülislam Muhammedi Gülpaygani, yeni seçilen Cumhurbaşkanı Ruhani’nin Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney’den üç talepte bulunduğunu açıkladı.

Bir oturumda konuşan Hüccetülislam Gülpaygani, İran’ın yeni seçilen Cumhurbaşkanı Ruhani’nin Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney ile ilk görüşmesinde üç talepte bulunduğunu belirtti.

Gülpaygani, Dr. Ruhani Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney’den hidayet, destek ve dua talebinde bulunduğunu ifade etti.

Yeni seçilen Cumhurbaşkanı Ruhani’nin Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney’den bu taleplerde bulunduğunu belirten Gülpaygani, Ruhani Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney’den gerektiği yerlerde kendisini aydınlatmasını ve desteklemesini ve yoluna devam etmesi için dualarını esirgememesini istediğini vurguladı.

Başa dön tuşu
Bugün 04 Temmuz 2022 (20) içerik yüklenmiştir.