İslami Davet

İğrenç filmi protesto gösterileri siyonist işgalciye mesaj verdi

16 Eylül 2012 18:37

Filistinli milletvekili Ahmed Atvan, Peygamber Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem’e hakaret eden filmi protesto için İslam dünyasının dört bir yanında düzenlenen gösterilerin Siyonist işgal rejimi için de bir takım mesajlar taşıdığını söyledi.

Siyonist işgal yönetimi tarafından Kudüs’ten Ramallah’a sürgün edilen milletvekili Atvan, Siyonist işgal rejimine verilen mesajın “Peygamber sallallahu aleyhi ve sellem’e hakareti kınamak için sokağa dökülenler Mescid-i Aksa’ya en ufak bir zarar gelmesi halinde yeniden öfkelerini göstermek için sokaklara dökülecekler” şeklinde olduğunu ifade etti.

Milletvekili Atvan, bugün (16 Eylül Pazar) Quds Press Ajansı’na yaptığı açıklamada, İslam’a harekette işgal rejiminin de parmağı olduğunu belirterek, işgal yönetiminin bu şekilde Kudüs’te gerçekleştirdiği bazı uygulamaları kamuoyunun dikkatinden kaçırdığını söyledi.

Protesto gösterilerinin Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın da kırmızıçizgi olduğunu gösterdiğini kaydeden Atvan, İslam ümmetinin Mescid-i Aksa’ya zarar gelmesine izin vermeyeceğini ifade etti.

Mescid-i Aksa’nın Müslümanların inançlarının bir parçası olduğuna dikkat çeken Atvan, İslam ümmetinin iradesinin ölmeyeceğini ve yıllardır insanları köleleştiren diktatörleri deviren halkların Kudüs’e ve Mescid-i Aksa’ya karşı görevini de yerine getireceğini bildirdi.

İğrenç filmi protesto gösterileri siyonist işgalciye mesaj verdi Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık