AvrupaHaberler

İngiliz halkı İsrail’e kin ve düşmanlık besliyor

Siyonist İsrail’in Londra Büyükelçisi, Tel Aviv yetkililerini “İngiliz halkının kalbinde İsrail’e karşı kin ve düşmanlık var” diye uyardı.

Korsan İsrail’in Londra Büyükelçisi Run Bruce, İngiliz “Daily Telegraph” gazetesinde yayınladığı bir yazısında, İngiliz halkının İsrail’e karşı içinde kin ve nefret beslediği konusunda Tel Aviv yetkililerini uyardı.

Run Bruce bu yazısında “Tehlike çanlarını bütün İngilizler aleyhine çalmak gerekir” ifadesini kullanırken ayrıca “İngilizleri uyarmak gerekir. Zira bu ülkede, İsrail’in meşruiyet kazanmasını istemeyen gruplar faaliyet halindeler” diye vurguladı.

Korsan İsrail’in Londra Büyükelçisi yazısının devamında, bir İngiliz mahkemesinin savaş suçlusu olarak Siyonist Kadima Partisi lideri Tzipi Livni için tutuklama kararı çıkarması girişimini hatırlatarak “İşte bu durum, İngiltere’de uluslararası kanun vasıtası ve İsrail’in meşruiyetini ortadan kaldırma gayesiyle İsrail ve liderlerine karşı başlatılan kin ve düşmanlığa dair bir örneği teşkil etmektedir” diye kaydetti.

Siyonist ırkçı Büyükelçi ayrıca, batılı ülkelerin korsan İsrail’e yönelik desteklerine değinmeksizin “İkili politikalar ve ölçütlerdeki ikilik, İsrail’i hedef almış olan planın bir parçası” diye iddia etti.

Başa dön tuşu
Bugün 07 Mayıs 2021 (24) içerik yüklenmiştir.