AvrupaHaberler

İngiltere siyonist rejime yahudi kökenli büyükelçi atadı

Siyonist medya kaynakları, İngiliz hükümetinin işgal devletine yeni bir büyükelçi atadığını belirterek, Yahudi kökenli olan yeni elçinin bugün sabah göreve başlayacağını duyurdu.

Siyonist işgal radyosu verdiği haberde, İngililtere’nin dört yıldır Tel Aviv’de büyükelçilik yapan Tom Phillips’in yerine Matthew Gould’u atadığını bildirdi.

Yahudi kökenli İngiliz büyükelçisi Gould’un birkaç gün içinde Siyonist Cumhurbaşkanı Şimon Peres’e güven mektubunu sunması bekleniyor.

İngiltere’nin Tel Aviv yeni büyükelçisi Matthew Gould yaptığı açıklamada şöyle dedi: “İngiltere işgal rejimini stratejik ortak olarak görüyor. İki ülke arasında başta bilim, teknoloji ve güvenlik konuları olmak üzere birçok alanda çok güçlü ilişki ve işbirliği mevcut.”

Ümmetin başına gayri meşru Siyonist varlığı musallat eden İngiltere, yıllardır bu varlığı beslemekte, korumakta ve himaye etmektedir. Dolayısıyla gönderdiği büyükelçiler de bu politikayı sürdürüyor ve işgal varlığının hizmetinde bulunuyorlar. Ama yeni atadığı büyükelçinin Yahudi asıllı olmasının verdiği mesaj ve çağrıştırdığı anlam daha derin olmalıdır.

Başa dön tuşu
Bugün 30 Mart 2023 (1) içerik yüklenmiştir.