HaberlerİranOrtadoğu

İnkîlab her geçen gün karanlıkları aydınlatmaktadır

Camiayı Zeynep (selamullahi aleyha) Genel Sekreteri İslam inkılâbı zaferini kutlama töreninde: İslam İnkılâbın zafere ulaşmasından 30 yıl geçmesine rağmen halende şeref ve izzetli bir şekilde dünya karanlılıklarını aydınlatmaktadır. Müslümanların Dünya’nın bazı yerlerinde zafer kazanmaları da inkılâbın tatlı neticelerinden olduğunu belirtti.

Camiayı Zeynep (selamullahi aleyha) halkla ilişkiler bölümünden aktardığı bilgide: Camiayı Zeynep (selamullahi aleyha) genel sekreteri “Meryem Behrozi” İslam inkılâbı zafer kutlamasında: Mübarek fecir, haftası büyük inkılâp rehberi İmam Humeyni (rahmetullahi aleyh’in) İslam ülkesine zaferle girmesine ve kadınların İslam inkılâbı sayfasında yer alma ortamını oluşturmuştur. Kahraman ve Allah’ın izinde olan İran milleti, inkılâp ağacı köklerinin açan tomurcuklarıyla meyve vermeye başladığı bir zamanda İslam İnkılâbının 30. Yılı zaferini kutlamaktadır ve inkılâp adalet ve hak yanlısı İran halkını ve bütün özgürlük yanlılarını gölgesi altına almıştır. Dedi.

Camiayı Zeynep genel sekreteri Müslüman İran kadınlarının dünya zulmüne ve taguti düzenin egemenliğinine karşı mücadelesini önemli olduğuna değinerek: Vatanımızın Müslüman kadınları her zaman İlahi bir düzenin oluşması için ellerinden geleni yapmışlardır ve yapmaya da devam edeceklerdir.

Başa dön tuşu
Bugün 14 Mayıs 2021 (25) içerik yüklenmiştir.