Haberlerİran

İran istihbaratı cihat ve mücadele üssüdür.

Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney ,İran İslam Cumhuriyeti İstihbarat Bakanlığı’nın başarılarıyla ilgili olarak düzenlenen fuarı gezerek, İstrihbarat Bakanlığın yöneticileri, müdürleri ve çalışanlarıyla sohbet etti.

İstihbarat Bakanlığı çalışanlarını ülkenin ve İslamın adsız kahramanları olarak tanımlayan Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney , bunun Yüce Allah katında büyük sevap ve ecir demek olduğunun da altını çizdi.

İstihbarat Bakanlığının inançlı ve inkılapçı emektarlarının İslam dinine ve İnkılab’a büyük hizmetler sunduğunu ve bugün istihbarat dünyası alanında, İran İstihbarat Bakanlığı’nın, cihat ve mücadele üssüne dönüştüğünü söyledi.

İstihbarat Bakanlığı’nın, en ileri teknoloji, en hızlı çalışma ve en derin takvayı şiar edinmesinin ve İslami yol ve yöntemlerle çalışmasının, bu kurumu dünyada benzeri olmayan bir istihbarat kurumuna dönüştürdüğünü söyleyen İslam İnkılabı Rehberi Ayetullah Seyyid Ali Hamenei, İran İstihbaratının bugün bütün dünya ülkeleri için örnek oluşturmasının temelinde de bu özelliklerin yattığına dikkat çekti.

Başa dön tuşu
Bugün 30 Ocak 2023 (10) içerik yüklenmiştir.