HaberlerİranOrtadoğu

İran’ın binlerce füzesi düşmanın hayati menfaatlerini vurmaya hazırdır

İslam Devrimi Muhafızları Genel Komutan Vekili, İran’ın binlerce füzesi düşmanın hayati menfaatlerini vurmaya hazır olduğunu bildirdi.

Bu sabah Tahran’da düzenlenen Büyük Tahran’ın Sepah(Devrim Muhafızları) Seferberlik Güçleri Büyük Toplantısı’nda konuşan İslam Devrim Muhafızları Genel Komutan Vekili General Hüseyin Selami, siyasi sahnede yabancıların etkisini yok eden İran milleti yaptırımları muktedir bir şekilde geride bıraktığını ifade etti.

General Selami, siyasi arenada güçsüz kalan emperyalistlerin yok edilerek İslami uyanışla karşı karşıya kaldığını da konuşmasına ekledi.

Bir zamanlar Devrim Muhafızların en büyük silahı kalaşnikof veya G-3 olduğunu hatırlatan General Selami, bugün İran’ın binlerce füzesi düşmanın hayati menfaatlerini herhangi bir noktada vurmaya hazır olduğunu bildirdi.

İslam Devrim Muhafızları Genel Komutan Vekili General Hüseyin Selami, bugün tüm askeri savunma sanayisinde kendine yeterli olan İran’ın uzayı fethettiği gibi hiçbir güce bağlı kalmadığını, bu ise İslam devriminin en büyük getirisi olduğunu kaydetti.

Başa dön tuşu
Bugün 12 Haziran 2021 (21) içerik yüklenmiştir.