Filistinİşgalci İsrail Rejimi

İşgal Güçleri Asılsız Haberlerle Acizliğini Gizlemeye Çalışıyor

İşgal güçleri, aldığı tüm güvenlik önlemlerini yerle bir eden ve dün biri haham üç işgalciyi öldüren Filistinli yeni bir kahramanla karşı karşıya ve büyük bir şaşkınlık yaşıyor.

Filistinli direnişçinin dün Selfit vilayetinde gerçekleştirdiği eylemin ardından işgal rejiminin tüm güvenlik birimlerinin devreye girmesine rağmen eylemciye hâlâ ulaşılamadı.

İşgal güçleri acizliğini gizlemek için Siyonist kamuoyunu yanıltma ve asılsız haberler yayma metoduna başvurmaya başladı.

İşgal rejimi medyası dün (18 Mart Pazartesi) on dakika içinde Filistinli eylemcinin çatışmada şehit olduğu haberleriyle doldu fakat söz konusu haberler daha sonra yavaş yavaş değişmeye başladı.

Filistinli eylemcinin öldürüldüğünü öne süren işgal rejimi medyası daha sonra haberlerini “Gözaltına alındı” şeklinde değiştirdi.

Bir süre sonra o haberleri de tashih eden işgal rejimi medyası, Filistinli eylemcinin değil eylemciye yardım eden bir şahsın gözaltına alındığını öne sürdü.

Filistin bir gencin Selfit vilayetindeki Ariel Yahudi Yerleşkesi yakınlarında dün gerçekleştirdiği bıçaklama ve ateş açma eyleminde iki işgal askeri öldü, biri haham beş işgalci yaralandı. Yaralı hahamın da bu sabah hayatını kaybettiği açıklandı.

Başa dön tuşu
Bugün 17 Haziran 2024 (6) içerik yüklenmiştir.