FilistinHaberlerOrtadoğu

İşgal rejimi Filistin halkını uyuşturucu ile bozmak istiyor

Filistinli güvenilir bir kaynak, Gazze’deki Filistin güvenlik güçlerinin, Gazze’den kaçıp işgal rejimine sığınan bazı ajanların Siyonist İç İstihbarat Örgütü Şabak’ın yönlendirmesiyle Gazze bölgesini uyuşturucuya boğmak için çalıştıklarını ortaya çıkardığını belirtti.

Uyuşturucu konusunda uzman olan Filistinli kaynak El-Mecd internet sitesine dün yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Gazze’de düşman adına casusluk yaptıkları ortaya çıktıktan sonra işgal devletine kaçan bazı şahıslar Gazze bölgesini uyuşturucuya boğmak istiyorlar. Siyonist İç İstihbarat Örgütü Şabak ile koordineli bir şekilde sürdürdükleri bu alçak işi Mısır sınırındaki tünellerden ve diğer sınır kapılarından gerçekleştiriyorlar.”

Kaynak sözlerini şöyle sürdürdü: “Gazze’deki güvenlik güçlerinin son günlerde Mısır tarafından Gazze’ye sokulmak istenen 200 bin dolar değerindeki 4kg kokaini ele geçirmesi bu insanların Filistin halkını ifsat etmek için ortaya koydukları çabayı yansıtıyor. Gazze’ye uyuşturucu sokma işi Biru’s-Seba’da ikamet eden bir ajan tarafından sevk ve idare ediliyor.”

Başa dön tuşu
Bugün 13 Ağustos 2022 (11) içerik yüklenmiştir.