FilistinHaberlerOrtadoğu

İşgalci askerlerde çarpışacak cesaret yok

Siyonist işgal ordusunun son Gazze savaşında yüzlerce masum insanı katletmek için beşeri imkanlardan ziyade elindeki son teknolojiyi kullandığı ortaya çıktı.

Küresel krize rağmen Siyonist işgal yönetiminde faaliyet gösteren şirketler Siyonist hava kuvvetlerini güçlendirmeye devam ediyorlar. Şu anda uzaktan kumanda ve bilgisayarların aracılığıyla düşmanın hedeflerini nasıl tahrip edebileceklerinin planlarını yapıyorlar. Bu da önümüzdeki savaşlar hakkında fazlasıyla ip ucu veriyor. Siyonist işgal yönetimi dünyaya sattığı askeri malzemelerden yaklaşık 6 milyar dolar kazanç sağlıyor.

Siyonist Kanal-10 televizyonunun üç ay önce yayınladığı rapor, işgal yönetiminin Filistin ve Filistin dışındaki muhalif örgütleri takip etmek, dinlemek, onları uydu aracıyla gözetlemek, hedef belirleyip bu hedefi yok etmek için kullandığı teknoloji alanında hangi aşamaya geldiğini açıkça gösteriyor. Rapor işgal yönetiminin bu hususta bir hayli mesafe aldığını ortaya koyuyor.

Siyonist işgal ordusu son Gazze savaşında komutanların cephede kullandıkları bilgisayarların yerine casus uçakları ve gelişmiş savaş uçuklarının yanında teknolojik olarak en modern savaş aletlerini kullanarak yüzlerce insanı katletti ve hayvanları, ağaçları ve bitkileri telef etti.
Siyonist işgal yönetiminin teknolojiye bu kadar önem vermesi, ordudaki insan unsuruna güvenmemesi, direniş karşısında dayanma gücüne sahip olmayan askerlerini riske etmek istememesi ve savaşta asgari düzeyde zayiat vermek istemesindendir. İşgal rejimi en son silah kullanan robot, kaptansız bot, pilotsuz uçak, sürücüsü olmayan taksi üretmiş ve ordunun hizmetine sunmuştu.

Başa dön tuşu
Bugün 24 Eylül 2021 (11) içerik yüklenmiştir.