FilistinHaberlerOrtadoğu

İşgalci gerginliği tırmandırarak krizden kaçmaya çalışıyor

Filistin Parlamentosu Başkanı Birinci Yardımcısı Dr. Ahmed Bahr, Siyonistlerin Gazze Şeridi’ne yönelik saldırılarını yoğunlaştırmalarının ve Siyonist işgal uçaklarının arka arkaya hava saldırısı düzenlemesinin planlı bir gerilim politikası olduğunu söyledi.

Dr. Ahmed Bahr, dün akşam (17 Ağustos Salı) verdiği demeçte, “Siyonistlerin bu politikası, işgalci düşmanın kaçmak istediği bir kriz yaşadığının delilidir” dedi.

Bahr, Özgürlük Filosu’na düzenlediği kanlı baskının ardından uluslararası düzeyde kriz yaşayan Siyonist işgal yönetiminin dikkatleri başka yöne çekmeye çalıştığını ifade etti.

Filistin direnişinin Siyonistlerin gerginliği tırmandırmasına karşı koyacak güçte olduğuna inandığını kaydeden Bahr, direniş gruplarının Siyonist saldırılara planlı bir şekilde karşılık verdiğini söyledi.

Dr. Bahr, Gazze’ye düzenlenen hava saldırılarının ve gerginliğin tırmandırılmasının Siyonistlerin direniş güçlerine karşı koyamadıklarının kanıtı olduğunu dile getirdi.

Filistin Parlamentosu Başkanı Birinci Yardımcısı, son saldırılarla Siyonistlerin direniş güçlerinin nabzını yoklamak istediğini belirterek, Siyonist işgalcinin hayal kırıklığına uğradığını ve Filistin direnişinin uyanık ve son derece dikkatli olduğunun görüldüğünü söyledi.

Başa dön tuşu
Bugün 20 Ağustos 2022 (5) içerik yüklenmiştir.