HaberlerİranOrtadoğu

İslam düşmanları medya cephesinde psikolojik savaş vermekte

Bugün ABD ve Avrupa’da en ağır baskı ortamı egemen olduğunu ifade eden İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı, emperyalist güçlerin İslam Devrimi ile medya cephesinde savaşmakta olduklarını söyledi.

Pazar sabahı İran Radyo ve Televizyon’nun uluslararası konferans salonunda düzenlenen “Medya ve Psikolojik Savaş” adlı toplantıda konuşma yapan İran Cumhurbaşkanı Dr. Mahmud Ahmedinejad, İslam Devrimi büyük bir coşkuyla kendi yolunda ilerlemekte olduğunu ifade ederek, emperyalist ve sultacı güçlerin geniş bir şekilde İslam Devrimi’ne karşı saf tuttuklarını belirti.

Ahmedinejad, emperyalistin Devrime karşı kullandığı araçların en önemlisi propaganda araçları ve psikolojik savaş olduğunu söyleyerek, bu araçların ekonomik araçlardan ve yahut askeri güçlerden daha etkili olduğunun altını çizdi.

Ahmedinejad, askeri fabrikalar, füzeler ve bombaların hepsi kandırmaca olduğunu hatırlatmakla, emperyalist güçlerin İslam Devrimi ile medya cephesinde savaşmakta olduklarını söyledi.

Siyonist rejimi psikolojik savaşla Gazze’yi dünya gündeminden çıkardığını da konuşmasının devamında dile getiren İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı, bugün ABD ve Avrupa’da en ağır baskı ortamı egemen olduğunu ifade ederek, “ABD ve Avrupa’daki demokrasi büyük bir yalandır”şeklinde konuştu.

Başa dön tuşu
Bugün 07 Mayıs 2021 (24) içerik yüklenmiştir.