HaberlerİranOrtadoğu

İslam İnkîlabı bütün şeytani düşüncelere karşı dimdik ayaktadır

İran Savunma Bakanı General Vahidi “Bugün dünyada insan hakları savunucusu olduklarını iddia edenlerin 5 bin nükleer başlıkları var” dedi.

Savunma Bakanı General Ahmed Vahidi dün akşam Kenuç kentinde bir toplantıda yaptığı konuşmada İran İslam Cumhuriyetinin, İslam İnkılabının başından bu yana sürekli düşman tehditlerine maruz kaldığını hatırlatarak “İran bugün de, uluslararası siyasi komplolarla karşı karşıya kalmış durumunda. Düşmanlarımız bugün çeşitli yöntemlerle dünya atmosferini İran’a daraltmaya çalışıyorlar” dedi.

Savunma Bakanı Vahidi daha sonra güçlü inanca sahip yiğit ve uzman gençlerimizin yüce Allah’a tevekkül ederek bilimsel ve savunma başta olmak üzere bütün alanlarda büyük ilerlemelere imza attıklarına değinerek “İran İslam Cumhuriyeti bugün, düşmanların bütün Şeytani düşünceleri karşısında dim dik ayakta” vurgusunu yaptı.

General Vehidi konuşmasının devamında süper güçler ve hegemonyacı devletlerin silahsızlanma konusunda ciddi olmadıkları ve çifte standart siyaseti uyguladıklarına değinerek “Bugün dünyada insan hakları savunucusu olduklarını iddia edenlerin esas kendilerinin 5 bin nükleer başlıkları var” dedi.

Başa dön tuşu
Bugün 08 Aralık 2022 (18) içerik yüklenmiştir.