FilistinHaberlerOrtadoğu

İslami kimliğin korunması zorunludur

İslam dünyasının büyük alimlerinden Ayetullah Safi Gülpaygani, müslümanların her halükarda dini ve İslami kimliklerini korumuları ve haklarının düşman tarafından çiğnenmesine izin vermemeleri gerektiğini açıkladı.

İran’ın önde gelen alimlerinden Ayetullah Safi Gülpaygayni, İran güvenlik güçleri komutanları ile görüşmesinde düşmanın türlü yollardan İslam dinine darbe indirmeye çalıştığını, bu yüzden düşmanların saldırı ve komplolarına karşı koymak için hazırlıklı olmak gerektiğini kaydetti.

Düşmanın İslam dininde sapma yaratmaya çalıştığını belirten Ayetullah Safi Gülpaygani, bu bağlamda uyanık olup düşmanların planlarını hayata geçirmelerine izin vermemek gerekitiğini dile getirdi.

İslam dininin en mükemmel din olduğunu kaydeden Ayetullah Safi Gülpaygani, bizl İslami kimliğimizi korumalı ve düşmanlara, müslümanların haklarını çiğneme izni vermemeliyiz, ifadesini kullandı.

Ayetullah Safi Gülpaygani düşmanların komplolarına karşı koymak ve müslümanların haklarını savunmak için yapılacak en önemli işin, kendimizi iman silahı ve ayrıca askeri teçhizatla donatmak olduğunu da sözlerine ekledi.

Başa dön tuşu
Bugün 02 Mart 2024 (27) içerik yüklenmiştir.