FilistinHaberlerOrtadoğu

İsrail güçleri Romanya’da İran’a saldırı tatbikatı yaptı

Geçen hafta askeri tatbikat sırasında Romanya’da düşen ve altı Siyonist askerin ölmesine yol açan helikopter kazası ile ilgili sessizlik sürerken ve Siyonist askerlerin dünyanın o bölgesinde ne aradıkları yönündeki sorular cevapsız kalırken Siyonist hahamlardan ilginç açıklamalar geliyor.

Siyonist işgal devletinde yayınlanan Maariv gazetesi, önde gelen hahamların Siyonist işgal devletinin işgal ordusu uçaklarının uzak mesafelere saldırıya hazırlık için Romanya’da tatbikat yaptığını söylediğini yazdı. Gazete, hahamların uzak mesafelerle İran’ı kastettiklerini belirtti.

Gazete, ünlü Siyonist hahamlardan Amnon Yitzchak’ın dini bir vaaz sırasında, birkaç hafta içinde büyük bir savaş çıkacağını ve bu savaşın oldukça kanlı olacağını söylediğini bildirdi.

Haberde ifade edildiğine göre Yitzchak, Romanya’da tatbikat yapan işgal uçaklarının uzak ülkelere saldırı hazırlığı yaptığını ve “Dökülmüş Kurşun” operasyonu sırasında Gazze’ye saldırısının Hizbullah ile gelecek savaşta Lübnan resmi müesseselerini yok etmenin bir hazırlığı niteliğinde olduğunu söyledi.

Gazete, Yitzchak’ın açıklamalarının istisna olmadığını ve son günlerde Siyonist işgal devletinde ünlü birçok hahamın benzer açıklamalar yaptığını kaydetti.

Başa dön tuşu
Bugün 09 Ağustos 2022 (23) içerik yüklenmiştir.