HaberlerHasan NasrullahLübnanOrtadoğu

İsrail, Hariri suikastine benzer bir çok suikast yapmıştır

Lübnan Hizbullah Hareketi Genel Sekreteri Seyyid Hasan Nasrullah basın toplantısına başladı.

Seyyid Hasan Nasrullah, “Siyonist rejim İsrail, Hariri suikasti ile Hizbullah’ı ilişkilendirmeye çalışmıştır.Ama başarılı olamamıştır. Olamayacaktır.” dedi.

Lübnan’da görev yapan ve son yıllarda bir bir yakalanan siyonist casuslar ve çeteler ile ilgili, “Siyonist casusların hepsini yıllardır biliyorduk ve adım adım takip ediyorduk.” dedi.

Seyyid Hasan Nasrullah basın toplantısı esnasında 1967 doğumlu Ahmed Nasrullah(soy isim benzerliği) isimli bir siyonist casusun itiraflarına yer verildi.

Seyyid Hasan Nasrullah, Lübnan’da görev yapan siyonist casusların siyonist
rejim’e yanlış bilgi verdiklerini belirtti.

Siyonist rejim’in Hizbullah’ı Hariri suikastinden sorumlu tutması ile ilgili delilleri aktaran Seyyid Hasan Nasrullah, bunların hepsinin asılsız olduğunun ispatlandığını belirtti.

Seyyid Hasan Nasrullah, siyonist rejim’in bugüne kadar başta Lübnan ve Filistin olmak üzere dünyanın bir çok noktasında Hariri suikastine benzer suikastleri yaptığını belirtti.

Seyyid Hasan Nasrullah, siyonist rejim’in Lübnan’ın her noktasında suikastler yapabilecek kadar ajanlara sahip olduğunu belirtti.

Seyyid Hasan Nasrullah, siyonist rejim İsrail’in Suriye ve Lübnan’a büyük bir düşmanlığının olduğunu söyledi.

Seyyid Hasan Nasrullah, siyonist rejim’in Lübnan’da direnişi izole etmeye çalıştığını ancak başaramadığını belirtti.

Seyyid Hasan Nasrullah basın toplantısına devam ediyor.

Nasrullah’ın basın toplantısı Al Manar TV, Al Alam TV, Press TV, Al Kawthar TV, Al Jazeera TV, Al Arabiya TV’den canlı olarak yayınlanıyor.

Başa dön tuşu
Bugün 22 Mart 2023 (3) içerik yüklenmiştir.