FilistinHaberlerOrtadoğu

İzzettin Kassam Birlikleri’nin Ramazan Bayramı tebrik mesajı

Filistin İslâmî Direniş Hareketi’nin askerî kanadı durumundaki İzzettin Kassam Birlikleri, mübarek Ramazan bayramı münasebetiyle bir tebrik mesajı yayınladı. Bütün Filistin halkının ve İslâm ümmetinin Ramazan bayramını tebrik ettiğini bildiren İzzettin Kassam Birlikleri bu münasebetle direniş konusundaki ilkesel duruşunu bir kez daha vurguladı.

Bayram tebriğinde İzzettin Kassam Birlikleri, işgal devleti zindanlarında bulunan tutsakların tümünün serbest kalması için faaliyetlerini yürütmeye devam edeceğini dile getirdi.

İzzettin Kassam Birlikleri’nin bayram mesajında şu ifadelere yer verildi: “Direnişimiz bizim izzetimizin ve onurumuzun sembolüdür. Yolumuzun çizgisi kabul ettiğimiz inancımızın bir parçasıdır. Seçkin liderlerimizi ve kardeşlerimizi uğrunda feda ettiğimiz yolumuz üzere kalma konusundaki kararlılığımızı sürdüreceğiz.”

Kassam Mücahitleri bayram tebriğinde şehitlerin ve esirlerin ailelerine de özellikle selam göndererek onların davalarına sahip çıkma konusundaki kararlılıklarından bir adım geri atmayacağını ifade etti.

İzzettin Kassam Birlikleri mesajında tüm mücahitlerinin ve tüm Filistin direniş gruplarına mensup direnişçilerin de bayramlarını tebrik ettiğini dile getirdi.

Başa dön tuşu
Bugün 27 Ocak 2022 (42) içerik yüklenmiştir.