HaberlerOrtadoğuSuriye

Kahraman Suriye ordusunun meydanda sağladığı başarılara işaret edildi

Suriye Baas Partisi Ulusal Yönetim Genel Sekreter Yardımcısı Hilal Vahit Hilal bugün, Maan Beşşur başkanlığındaki uluslararası Arap iletişim ve dayanışma merkezinden heyetle bir raya gelişinde, parti ile merkez arasında, Suriye ve milli Arap projesine yönelik terör saldırısıyla mücadelede, kitlesel arap dayanışması çerçevesinde iletişimi pekiştirme vesilelerini görüştü.

Suriyedeki gelişmeler hakkında bilgi veren Hilal,Suriye ve Arap ümmetinin düşmanlarını endişeye düşüren ve boyun eğdirme deki planlarını başarısızlığa uğratan Kahraman Suriye Ordusunun meydanda sağladığı başarılara işaret etti.

Hilal, Suriye’deki halk kitlelerinin terör savaşıyla mücadeledeki hareketlenmelerine işaret ederek, Partinin bu faaliyet çerçevesinde faaliyet ve aktivitelerini yinelediğine dikkat öekti.

Kendi yönünden Maan Beşşur, uluslararası merkezin başta Suriye’nin yanında durmak olmak üzere milli davaları desteklemedeki aktiviteleri hakkında bilgi vererek, Suriye’nin milli rolü ve Arap Bağımsızlık Kalkınma Projesine bağlı kalmanın bedelini ödediğini açıkladı.

Beşşur, Arap ülkelerinde kamuoyunun büyük çoğunluğunun cereyan edenin gerçeğinin bilincinde olduğunu, işbirlikçi ve bağımlı medya organlarının yönlendirilmiş medya dezenformasyonunun etki alanının gittikçe daraldığının işareti olduğunu ifade etti.

Başa dön tuşu
Bugün 08 Şubat 2023 (18) içerik yüklenmiştir.