FilistinHaberlerOrtadoğu

Kassam Tugayları’ndan Siyonistlere intikam mesajı

Hamas’ın askeri kanadı olan İzzeddin Kassam Tugayları yayaınladığı bir bildiride, Siyonist Rejim’in yaptığı bir cinayeti sonucu 7 mücahidinin şehit düşmesi dolayısıyla başsağlığı dileğinde bulundu.

Filistin İslami Direniş Hareketi Hamas’ın askeri kanadı olan İzzeddin Kassam Tugayları yayaınladığı bir bildiride, Siyonist Rejim’in savaş uçaklarının Han Yunus’te bulunan bir tünele yaptığı saldırı sonucu bu grup ile Kudüs birliklerinin 7 mücahidinin şehit düşmesi dolayısıyla başsağlığı dileğinde bulundu.

Kassam Tugayları, bu mücahitlerin şehit düştüğünü Filistinli grupların ortak bir amaç ile aynı kadere sahip olduğunu gösterdiğini açıklayıp Kassam Tugayları mücahitlerinin ikisinin Kudüs birliklerinde yaralanan kardeşlerine yardım etme operasyonu esnasında şehit düştüğünü bildirdi.

İzzeddin Kassam’ın bildirisi ilaveten sözü geçen şehitlerin kanının boşa dökülmediğini ve Siyonist düşmanın bu cinayetten sorumlu olduğunu belirterek, Filistinlilere karşı yapılan bu tür girişimler vasıtasıyla yeni koşulların dayatılmasına yönelik yapılan çabaların tamamen sonuçsuz kaldığını açıkladı.

Başa dön tuşu
Kapalı