FilistinHaberlerOrtadoğu

Korsan İsrail, Gazze’de yeni ajanlar devşirmeyi planlıyor

İşgal yönetimi Gazze Şeridi sakinleri için bir takım kolaylıklar sağlayacağını açıklarken, Filistinli güvenlik uzmanları Gazze Şeridi’ndeki ajanlarını büyük ölçüde kaybeden işgal rejiminin söz konusu kolaylıkları yeni ajanlar devşirmede kullanmasının beklendiğini ifade etti.

El-Mecd güvenlik sitesi, konuyla ilgili haberinde adını açıklamadığı bir güvenlik uzmanının “İşgal rejiminin sağladığı kolaylıklara gözlerimizi açarak ve bilinçli bir şekilde bakıyoruz. İşgal istihbaratının ne yapmak istediğinin farkındayız” dediğini aktardı.

İşgal rejiminin Gazze halkına sağlayacağı kolaylıklarla birlikte güvenlik takibinin önümüzdeki dönemde artırılacağını ve casusluğa karşı halkı bilinçlendirme çalışmalarının yoğunlaştırılacağını ifade eden uzman, casusluğa karşı yürütülen kampanyaların halk arasında büyük oranda bilinç oluşmasına vesile olduğunu söyledi.

Gazze Şeridi’ne yönelik güvenlik tehditlerine karşı güvenlik birimlerinin önümüzdeki dönemde farklı taktikler ve politikalar uygulayacağını kaydeden uzman, direnişin de işgal rejimi lehine casusluk yapmayı kabul edenlere karşı tavizsiz olacağını bildirdi.

Başa dön tuşu
Bugün 19 Haziran 2024 (20) içerik yüklenmiştir.