HaberlerİranOrtadoğu

Korsan İsrail, İran’a saldırmaya cesaret edemeyecek kadar küçüktür

İran’a saldıranın, kim olursa olsun pişman edileceğini vurgulayan cumhurbaşkanı Ahmedinejad, “korsan İsrail, İran’ a saldırmaya cesaret edemeyecek kadar küçüktür”, dedi.

Katar’ın El-Cezire kanalına demeç veren cumhurbaşkanı Ahmedinejad, korsan İsrail’in tehditleri ile ilgili bir soruya, ” Minnacık olan ve artık bizimle boy ölçüşemeyecek kadar karşımızda küçük kalan korsan genlere sahip siyonist İsrail, İran’a saldıramaz ,çünkü bunun kendi sonu olacağını ve bizim kimseyle şaka etmeyeceğimizi bilir!”, şeklinde karşılık verdi.

İran topraklarına saldıran kim olursa olsun pişman edeceklerini vurgulayan cumhurbaşkanı Ahmedinejad, “Korsan İsrail, artık İran’ saldırmaya cesaret edemeyecek kadar küçücüktür, dedi.

Korsan İsrail İran’a askeri saldırı cesaretinde bulunamayacak kadar küçük olduğunu vurgulayan Ahmedinejad, İran’ın böyle bir salldırıya vereceği karşılığın saldırgan tarafı da, onu kışkırtanları da pişman edecek kadar öldürücü ve sert olacağını kaydetti.

Ahmedinejad ayrıca İran’ın dostu ve kardeşi olarak nitelediği ülkelerin de bundan sonra hiç kimseye, İran’a saldırmak için kendi topraklarını kullanma izni vermeyeceğini vurguladı.

Başa dön tuşu
Bugün 18 Ağustos 2022 (27) içerik yüklenmiştir.