HaberlerİranOrtadoğu

Korsan İsrail’in gecelerini füze yağmuruyla gündüze çeviririz

İslam inkılabı muhafızları ordusundan bir komutan, İran’a saldırı durumunda korsan İsrail’in gecelerini, füze yağmuruyla gündüze çevireceklerini vurguladı.

Kuveyt’in El-Rayulam gazetesine demeç veren İslam inkılabı muhafızlar ordusundan bir komutan, İran’a saldırı durumunda geniş çaplı bir savaş için hazırlandıklarını kaydetti.

Komutan, İran’a saldırı durumunda korsan İsrail’in gecelerini, füze yağmuruyla gündüze çevireceklerini vurguladı.

Adının açıklanmasını istemeyen İranlı komutan, korsan İsrail’in yada Amerika’nın veya her ikisinin birden İran’ın iktisadi ve askeri hedeflerine saldırı düzenlemesi halinde İran’ın füze birliklerinin gereken karşılığı vermeye hazır olduğunu ifade etti.

İranlı komutan saldırı durumunda İsrail’in gecelerini füze yağmuru ile gündüze çevireceklerini, ayrıca Amerika’nın yüz tane askeri üssünün İran’ın Zilzal füzelerinin menzilinde olduğunu ve Fatih-110 füzelerinin de düşmana, topraklarını kullanma izni veren ülkelerin petrol tesisleri ve altyapılarını vuracağını, bu durumda İran’ın kendi kaderini kendisinin belirleyeceğini ve gerekeni yapmakta bir an bile tereddüt etmeyeceğini belirtti.

Başa dön tuşu
Bugün 28 Mayıs 2024 (6) içerik yüklenmiştir.