HaberlerLatin Amerika

Lieberman bir çete lideridir

Venezuella Devlet Başkanı Hugo Chavez, Siyonist terör devleti Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman’ı mafya çetesinin başkanı gibi davranmakla suçladı.

Siyonist gazetelerden Haaretz, bugün (07 Ağustos Cuma) verdiği haberde Venezuella Devlet Başkanı Chavez’in Siyonist Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman hakkında “İsrail polisinin kara para aklamak ve zimmetine para geçirme suçlamasıyla Lieberman’ın yargılanmasını tavsiye etmesinin onun bir çete lideri olduğunun açık delilidir” dediğini yazdı.

Gazete verdiği haberin devamında, Siyonist Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman’ın Latin Amerika ülkelerine yaptığı gezilerde Chavez’i Filistin ve Lübnan’daki direniş gruplarını desteklemekle suçlamıştı.

Venezuella Devlet Başkanı Hugo Chavez, işgal güçlerinin Gazze’ye karşı başlattığı barbar saldırının ardından Siyonist terör devletini ve onun saldırılarına ses çıkarmayan Arap ülkelerini sert bir dille eleştirmiş ve işgal devleti başkonsolosunu ülkesinden kovmuştu. İngiliz parlamenter George Galloway’ın ifadesine göre Chavez Gazze kuşatmasını kırmak için düzenlenecek “Hayat Damarı-3” kafilesinin başında da Gazze’ye gitmek istiyor.

Başa dön tuşu
Bugün 11 Mayıs 2021 (15) içerik yüklenmiştir.