HaberlerLübnanOrtadoğuSuriye

Lübnan’daki Siyonist Güdümlü Vahabi Şeyhi Şeyh Esir, Lübnandaki Adamlarına Suriye İçin Cihad ! Çağrısı Yapıyor, Ama Cihada! Bu Şeyhlerin Kendileri Neden Gitmiyor.

Siyonsit İsrail rejimin Lübnandaki uzantısı olan selefi şeyhi Şeyh Ahmed Esir, suriye ordusunun lübnan sınırındaki zaferine tahammül edemeyince, adamlarına seslenerek, suriyeye cihada ! gitme fetvası yayınladı. Vahabi şeyhin çağrısına uyan binlerce ahmak, güya suriyeye cihad ! etmek için isim yazdırmaya başlamışlar.

Ama suriyeye savaşmak için fetva veren sözde alimlere neden kimse sormuyor, Cihad sadece sıradan müslümanlara farz değil, sizin gibi alimlere de ! cihad ! farzdır. sizler neden bizimle suriyeye savaşmak için gelmiyorsunuz demelidirler.

Ama bu şunu iyi gösteriyorki, suriyeye cihad etme ! fetvası veren sözde alimlerin ekseriyeti, yahudi kökenli veya onların teşeronlerı olduklarını, belgeliyor. Çünkü israilde de, dini Hahamlar askere gitmiyorlar, onlarda askerlikten muaflar, ama askerlerinin israilin arzu mevdudu ihya etmeleri için ölmelerinin farz olduğunu ilan ediyorlar, ama kendilerini ise, cephe bölgesine gitmekten muaf tutuyorlar.

işte sizler bu iki grup olan Yahudi- Vahabiler arasında, bir fark görüyormusunuz ki bizlerde görelim……

Başa dön tuşu
Bugün 20 Haziran 2021 (18) içerik yüklenmiştir.