FilistinHaberlerOrtadoğu

Mavi Marmara’dan bilgisayar çalan hırsız siyonistler tutuklandı

Siyonist kaynaklar, Siyonist askeri polisinin bir Siyonist subay ile bir askerin Özgürlük Filosu gemilerinden çaldıkları bilgisayarı sattıklarından şüphelendiğini aktardı.

Siyonist işgal ordusundan bir subay, 31 Mayıs’ta işgal korsanlarının uluslararası sularda baskın düzenleyerek 9 Türk’ü şehit ettiği Mavi Marmara gemisinden hırsızlık yapmaktan tutuklandı.

Tutuklanan subayın gemiden çaldığı bilgisayarı sattığı üç askerin de tutuklandığı kaydedildi.
Tutuklanan askerin daha önce tutuklanan bir başka İsrail askeri ile aynı birimde çalıştığı ve Salı günü tutuklanan diğer askerin, çalınan bilgisayarı diğer askerden satın alan asker olduğu belirtildi.

Siyonist kaynaklar, Siyonist subay tarafından üç askere satılan bilgisayarın Mavi Marmara gemisinden bu subay tarafından çalınıp çalınmadığının soruşturulduğunu ve soruşturma hakkında bilgi sahibi olan yüksek rütbeli bir subayın şüphelerin doğru çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu söylediğini ve “Bu askerler giydikleri elbisenin neyi temsil ettiğini bilmiyorlar” dediğini bildirdi.

Siyonist işgal radyosu da, soruşturma sonuçlarının Özgürlük Filosu’na saldırı düzenlediği için uluslararası toplum tarafından eleştirilen işgal devleti için çok kötü olacağını söyledi.

Satın alan askerler, soruşturmada bilgisayarı satın aldıkları askerin cihazın Özgürlük Filosu’ndan çalındığını söylediğini fakat komutanlarına bundan bahsetmediklerini itiraf etti.

Yediot Aharonot gazetesi, soruşturmanın sonucunun Siyonist işgal devleti için utanç verici olacağını ve işgal devletine çok büyük zarar vereceğini yazdı.

Başa dön tuşu
Bugün 20 Ağustos 2022 (5) içerik yüklenmiştir.