HaberlerİranOrtadoğu

Mesajını dünyaya iletebilen zafer kazanabilecektir

İnsanlar arasındaki iletişimin sağlanmasındaki bilgilendirme ve haberleşmenin önemine değinen İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı, “Yalan haberler ürten zorba güçler ve sulta düzeni haber bombardımanıyla fasıt insanları kahraman ve iyi insanları münzevi ve fasit olarak göstemektedirler”dedi.

“Gazeteci Günü” dolaysıyla geçtiğimiz akşam “Genç Gazeteciler Kulübünü” ziyaret eden İran İslam Cumhuriyeti Cuhurbaşkanı Dr. Mahmud Ahmedinejad, bilgilendirme ve haberleşme kalıbında sözünü dünyaya iletebilen bir toplumun politika, ekonomik, diplomasi ve askeri alanlardaki emperyalistin saldırılarını önleyebileceğini ve yahut zafer kazanabileceğini söyledi.

İran halkın mantığı bugün tüm alanlarda yenilmez olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Ahmedinejad, mümin, adalet isteyen, insan sever ve değerlere aşık olan İran halkı sulta düzenine ve emperyaliste galip gelebleceği bir konuma eriştiğinin altını çizdi.

İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Dr. Ahmedinejad, İnsanlar arasındaki iletişimin sağlanmasındaki bilgilendirme ve haberleşmenin önemine değinerek, “Yalan haberler üreten ve zorba güçler ve sulta düzeni haber bombardımanıyla fasıt insanları kahraman ve iyi insanları münzevi ve fasit olarak göstemektedirler”dedi.

Başa dön tuşu
Bugün 14 Mayıs 2021 (78) içerik yüklenmiştir.