İslami Davet

Mısırdaki Çatışmalarda Yüzlerce Yaralı Var ! İslami Görünümlü Medya,Mısır Rejiminin Alenen Yaptığı Katliam Ve İnsan Hakları İhlallerini,Neden Görmezlikten Geliyor.

4 Mayıs 2012 19:22

Bir haftaya yakındır halkın istediği adayların cumhurbaşkanı olmasının önüne geçmek isteyen Mısırdaki Askeri cuntaya karşı fazla tahammül edemeyen devrimci halk, iki gün öncesinde devrimlerine sahip çıkmak amacıyla, sokaklara dökülen halka yaylım ateşi açan cunta güdümlü teröristler,devrimci halktan en az 28 kişiyi şehid ettiler.En az 280 kişiyi de yaraladılar.Bugünde cunta aleyhinde sloganlar atarak savunma bakanlığının önüne gelmek isteyen devrimci halka ateş açan asker ve polisler,devrimci halktan en az 135 kişiyi yaraladılar.Mısırda alenen devrimci halka karşı işlenen bu cani saldırıyı,gündemlerine dahi almayan islami görünümlü medyanın,tamamen siyonist çevrelerin hizmetinde yayın yapmış olduklarını tescillemiş oldu.

Mısırdaki Çatışmalarda Yüzlerce Yaralı Var ! İslami Görünümlü Medya,Mısır Rejiminin Alenen Yaptığı Katliam Ve İnsan Hakları İhlallerini,Neden Görmezlikten Geliyor. Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık