HaberlerİranLübnanOrtadoğu

Mossad şebekeleri İran ve Hizbullah tarafından tek tek çökertildi

Korsan İsrail’in Lübnan’daki casusluk şebekesinin çökertilmesinin ardından İsrail TV kanalı istihbarat görevinde çalışan üst düzey bir subayın beylik tabancası ile intihar ettiğini duyurdu.

Habere göre söz konusu üst düzey istihbarat subayı çok hassas bir konu üzerinde çalışırken intihar ettiği anlaşılıyor. Uzmanlar siyonist subayın intihar eyleminin son günlerde Lübnan’da siyonist casusluk çetelerinin ard arda çökertilmesi ile irtibatı olabileceğini dile getiriyor.

Öncelikle dünya medyasındaki nüfuzunu kullanarak psikolojik savaş yöntemleriyle “En mükemmel casusluk teşkilatına sahip olduğu” izlenimi yaratan işgalci İsrail rejiminin, İran ve Lübnan Hizbullahı tarafından sadece son birkaç ayda, bölgedeki casusluk şebekelerinden çoğunun çökertilmesi, bu rejimin elebaşlarında şok etkisi yaratırken, İsrail’e güvenerek işbirlikçiliğine kalkışanların da derin bir hayal kırıklığına uğramasına neden oldu. İsrail’in bölgedeki farelerinin çoğunun tespit edildiğini bildiren bir Lübnanlı yetkili, önümüzdeki günlerde, birçok sürpriz haberleri daha olduğunu belirtti.

Başa dön tuşu
Bugün 16 Mayıs 2021 (27) içerik yüklenmiştir.