FilistinHaberlerOrtadoğu

Mücahidler düşmana unutamayacağı bir ders verecekler

İslamî Cihad Hareketi’nin askeri kanadı Kudüs Müfrezeleri liderlerinden Ebu Muhammed, Gazze’ye ikinci kez saldırı konusunda hem Siyonist Başbakan Netanyahu’yu hem de işgal ordusunu uyardı.

Gazze’nin kuzey kesiminde askeri eğitimlerini tamamlayan onlarca mücahide hitap eden Ebu Muhammed, işgal devletinin olası bir saldırısına karşı bütün direniş mücahitlerinin hazırlıklı olduklarını belirtti.

Ebu Muhammed sözlerini şöyle sürdürdü: “Gazze’deki mücahitler her türlü hazırlığa sahiptir. Gazze’ye saldıracak Siyonist askerler burada, kendilerini sevindirecek şehitlerle hak askerlerini görecekler. İşgal devleti de Tel Aviv sınırlarında, Askalan, Netivot, Yubna ve Ashdod’da abdestli ellerin attığı füzeleri görecekler”.

Kudüs Müfrezeleri lideri ayrıca şöyle dedi: “Hakkın askerleri Gazze’de işgal askerlerine acımayacak. Tehdit ettikleri savaş kendileri için piknik olmayacak. Gazze onların oyun ve eğlence yeri olmayacak. Daha önceki çatışma ve savaşlardan ders alan direniş mücahitleri düşmana unutamayacağı dersler vermeye hazırdır”.
Cephe komutanlarından Ebu İslam ise yaptığı konuşmada şöyle dedi: “Direniş mücahitleri ümmetin özgür ve onurlu mensuplarıdır. İsrail ve Amerikan emperyalizmine karşı durarak tarih yazacaklar”.

Başa dön tuşu
Bugün 22 Ekim 2021 (1) içerik yüklenmiştir.