FilistinHaberlerOrtadoğu

Nasır Salahuddin Tugayları, siyonist askerleri püskürttü

Filistin Halk Direniş Komiteleri’nin askeri kanadı durumundaki Nasır Salahuddin Tugayları, bugün (24 Ağustos Pazartesi) kuzeydeki el-Vahe bölgesinden Gazze’ye sızmaya çalışan işgal güçleriyle çatışıp, geri çekilmek zorunda bıraktı.

Nasır Salahuddin Tugayları operasyonla ilgili olarak bugün yayınladığı askeri bildiride şunları ifade etti: “Bölgeye sızıp operasyon yapmak isteyen düşman güçlerine sürpriz yapan mücahitler, otomatik silahlarla düşman askerlerine saldırdılar. 15 dakika süren yoğun çatışma ardından bölgede cinayet işlemek isteyen işgal güçleri hedeflerine ulaşamadan mevzilerine geri çekilmek zorunda kaldılar.”

Nasır Salahuddin Tugayları yaptığı açıklamanın devamında şu ifadeler yer verdi: “Allah’a iman eden ve müminler için zafere inanan mücahitler ellerindeki imkânlarla düşmanın baskı, sızma ve saldırılarına karşı her zaman tetikte olacaktır. Gazze hiçbir zaman düşmanın yutabileceği kolay bir lokma olmayacak ve Allah’ın izniyle burası düşman askerleriyle düşman savaş aletlerinin mezarlığı olacaktır.”

Başa dön tuşu
Bugün 23 Eylül 2021 (13) içerik yüklenmiştir.