FilistinHaberlerOrtadoğu

Netanyahu’nun ofisinin eski müdürü Netanyahu aleyhinde şahitlik yapacak

Irkçı İsrail rejimi başbakanı Netanyahu’nun mali ve diğer yolsuzluklarına İsrail toplumunun tepkileri devam ederken Netenyahu’nun ofisinin eski müdürü Ari Haru, Netanyahu aleyhinde şahitlik yapmaya hazır olduğunu bildirdi.

Fars haber ajansının Arap 48 sitesine dayanarak verdiği habere göre, Ari Haru, elde ettiği bilgilere göre İsrailli işadamı Arnon Milicin’in, Netanyahu ile görüşmesinde Amerika’da çalışma vizesinin uzatılması için her seferinde Netanyahu’ya çok değerli hediyeler gönderdiğini bildirdi.

Haru, Netanyahu’nun Milicin’den rüşvet aldığını ve bunun daha çok değerli hediyeler, alkol ve kıymetli elbiseler şeklinde olduğunu söyledi.

Siyonist İsrail rejimi televizyonu Kanal10 da, Netanyahu’nun rüşvet olarak aldığı ürünlerin 700 bin doları bulduğunu bildirdi.

Bu arada İsrail toplumunun Netanyahu’nun istifası ve mali yolsuzluk ve fesattan dolayı yargılanması yönünde protestoları ise sürüyor. Bu doğrultuda en son protesto gösterisi geçen cumartesi günü yapıldı.

Bilindiği gibi siyonist İsrail’in başta sözde cumhurbaşkanları ve başbakanları olmak üzere genel olarak yetkilileri ya ahlaksızlık ve de mali yolsuzluklardan dolayı görevden azlediliyorlar. Siyonist rejim eski başbakanlarından Ehut Olmert de 2014’de rüşvetten dolayı mahkum olmuştu.

Başa dön tuşu
Bugün 26 Eylül 2021 (10) içerik yüklenmiştir.