İslami Davet

Nusra Teröristleri Arasında Ciddi Bir Panik Ve Çöküş Yaşanıyor

11 Aralık 2017 15:50

Suriye Ordu birlikleri Kaide Örgütünün Suriye kolu olan ve İsrail başta olmak üzere belli devletler tarafından desteklenen Nusra Cephesine karşı operasyonlarını başarıyla sürdürürlerken bu radikal terör örgütün saflarında ciddi panik ve çöküşler yaşanıyor.

Askeri bir kaynak başkent Şam’ın güneybatısında Kunaytra ve Dera il idari sınırları üçgenine yakın bölgede gaspçı İsrail’den her türlü destek alan Nusra Cephesine karşı nitelikli operasyonlar düzenlendiğini belirtti.

Kaynak Muğr el Mir Beldesi kenarlarında düzenlenen nitelikli operasyonda 17 teröristten oluşan bir terör grubunun tüm elemanları ve ekipmanlarıyla etkisiz hale getirildiklerini vurguladı.

Suriye Topçu birliklerinin Muğr el Mir ve Beyt Cin beldelerinde İsrail çetelerinin karargah ve siperlerini muhtevalarıyla imha ettiklerini ifade eden kaynak; terör örgütün ciddi kayıplara uğratıldığını aktardı.

Kaynak terör örgütlerin sayı ve ekipmanlarıyla ağır kayıplara uğratılmaları ardından büyük bir panik ve ciddi bir çöküş yaşadıklarına dikkat çekti.

Nusra Teröristleri Arasında Ciddi Bir Panik Ve Çöküş Yaşanıyor Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık