EkonomiHaberlerİranOrtadoğu

Ortadoğu’nun en büyük petrol fuarı yarın başlıyor

15.Uluslararası Tahran Petrol, Doğalgaz, Rafine ve Petrokimya Fuarı, Ortadoğu’nun en büyük uzman fuarı olarak yarın çalışmalarına başlayacak.

15. Uluslararası Tahran Petrol, Doğalgaz, Rafine ve Petrokimya Fuarı, Ortadoğu’nun en büyük uzman fuarı olarak Cumhrbaşkanı Birinci Yardımcısı Muhammed Rıza Rahimi ve Petrol Bakanı Mesud Mirkazımi’nin katılmasıyla yarın 22 Nisan Parşembe günü çalışmalarını başlayacak.

7 bin 300 metrekarede ve Tahran Uluslararası Fuar alanında düzenlenecek olan 15. Uluslararası Tahran Petrol, Doğalgaz, Rafine ve Petrokimya Fuarı’na yurt içinden ve yabancı ülkelerden gelen toplam bin 342 yerli ve yabancı şirket katılmaktadır.

Bugüne kadar fuara katılmak için Avusturya, İspanya, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, İtalya, Almanya, Brezilya, Belçika, Taiwan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Rusya, Romanya, Japonya, Singapur, İsveç, İsviçre, Suudi Arabistan, Umman, Fransa, Finlandya, Kanada, Güney Kore, Meksika, Norveç, Hollanda, Hindistan ve Vietnam ülkelerinden gelen firmalar kayıtlarını yaptırmışlardır.

15. Uluslararası Tahran Petrol, Doğalgaz, Rafine ve Petrokimya Fuarın çalışmalarını 26 Nisan’a kadar devam edecektir.

Başa dön tuşu
Bugün 14 Ekim 2021 (1) içerik yüklenmiştir.